Zoom Creative Commons License 1999.10.23 0 0 topiknyitó
Bocs ha már volt ilyen téma. Szívesen olvasnék róla ha megmondjátok hol. De ha nem volt még akkor épp itt az ideje!
Tulajdonképp egy kérdéssel indítanék, de minden őrült fanatikus élményeit is szívesen látnám itt viszont.
Én nemrég kezdtem ezt a sportot (szórakozást) és teljesen beleszerelmesedtem. Úgyhogy alig várom már a szezont...
A kérdésem a következő:
Most szándékozok lécet venni. Milyet vegyek?
Sícipős kemény kötéssel vagy puha kötéssel + boardcipőt. (A síbakancsot tavaly vettem.) Tavaly boardoztam egy hetet kemény kötéssel. Nagyon tetszett és úgy érzem elég jól megtanultam(magamhoz és az igényeimhez képest :-). Viszont mindenkin boardcipőt láttam. Vajon sokkal jobb a puha kötés? Vagy csak külön célt szolgál? Nekem a bótba azt mondták hogy ha alpesi sízéshez hasonlóan akarok boardozni akkor kemény kötés, ha akrobatikázni akarok akkor meg puha kötés kell. Csakhogy ez szerintem azoknak jó duma akik a fél életüket a hegyekben töltik. Nekem aki egy évben max 2 hetet síelek (boardozok) ez nem lehet választási szempont.
Szóval akinek tapasztalata van kérem válaszoljon. Valamit mindenképpen akarok venni.
De nem csak ez érdekel. Minden boardal kapcsolatos dolgot szívesen olvasnék.