Nem t'om, mi a jobb:
- sztárolni a viszkist
- vidám arcot vágni ahhoz, hogy a polícia profitorientált szervezet.
Pi/2 radiánban razsvisszafeleok arra, hogy a szegény szerencsétlen OTP-től elrabolnak néhány millió forintot. Mi az nekik, amikor 10000-esekkel törlik a valagukat?
Egyáltalán: kit érdekel, ha kirabolnak egy bankot? Hát engem nem. Egészen addig, amíg a tsz tud fizetni. Az ő bajuk, hogy a "biztonságszervezők" impotenciája miatt röhögve ki lehet őket fosztani.
Egyébként most jutott eszembe, hogy esetleg más is állhat a Viszkis-ügy mögött. Mi van akkor, ha valak(ik)nek érdekében áll a rendőrség lejáratása? S ez az ürge csak egy a sok stuff közül? Gondoljunk csak bele: robbantások, indokolatlan fogvatartások, BSA-ügyek, Viszkis, olajügy, a haramia belügyminiszter, Pelikán és társai, istenazégbentudjamégmicsakennyijutotteszembe. Egyébként összeeküvés-elmélet rulez!