http Creative Commons License 1999.10.20 0 0 269
JOY!

Ne frusztrálódj attól, hogy összecsomósodik a tejföl. A mostani csajom is mindig összecsomósítja. Vízzel föl kell jól higítani és lassan elkeverni az abrakban. Különben a csomós tejföltől nekem is futkos a hátamon a hideg. Azért pattant ki a fejemből az ötlet, hogy ha valami minél hígabb, annál kisebb az esélye, hogy pászka legyen belőle. A legjobb magából a levesből higítani, de mással is lehet. A CocaColát nem ajánlom. Ha nem tudod megoldani a tejfölcsomótlanítási problémát vagy felejtsd el a tejfölöt, vagy vegyél túrót. abból pár deka is elég összemorzsolva. Pont olyan lesz. A többiből meg csinálhatsz fini körözöttet.
Egyébiránt a csajok szerintem manapság maguk harcolják ki, hogy csak krupmplit meg zöldséget pucolhatnak, mert mindig mindent összecsomósítanak. Előnyükre szolgáljon, hogy a zöldségeket tényleg tüchtigen pucolják meg. Én két dolog miatt tisztelem a nőket. 1.) Nem haspókok. 2.) Puncikjuk van. Különben a magyar csajszikkal semmi gond nincs, nyáron Lichsteinben nekem egy harcedzett konyhanagymama olyan zöldésglevest csinált, hogy megcsináltattam vele másnap. A recept: forró vízbe mindenfélét beledobált. A karalábé hersegett, a karfiol szétfőtt, mézédes volt a reszelt sárgarépa melasztól, tocsogott a cukkinitól és kész. Bors az asztalon.