Alice Creative Commons License 1999.10.18 0 0 104
Haliho, latom gyulekezunk, aminek orulok. Udv, timot.

A filmrol (dr_srange, figyelsz?):
A Viggo-hirt en is tudom, engem az lepett meg, hogy szegeny Stuartot par honap utan hopp, elkuldtek, mert nem illett a kepbe. Akkor vajon beleillett, amikor kivalasztottak? Na mindegy, csak tudjak, mit csinalnak. Vagy nem.
Azert eleg erdekes latni, hogy a vilag minden tajan rengetegen varjak feszulten a filmet, attol eltekintve, hogy ket evet kell meg varni ra, es lelekesen fogadjak a lehullo informacio-morzsakat, a multkor pl. csak egy lo kepe erkezett a forgatasrol, es azt is orommel udvozoltek es megvitattak, kinek hogy tetszik. Ha meg semmi nincs, elvitatkozgatnak Aragorn korarol, Legolas vagy mas hajszinerol, esetleg egyebrol. Hat igen.

A rajzfilmrol (akkor meg nem voltam itt, amikor errol volt szo, es most megint elokerult):
Nekem nem tetszett annyira nagyon-nagyon, de ott is foleg a kulsosegek miatt. Szerintem az alkotok nem tudtak elfogadhato arcu nocit rajzolni + az orkok nem tetszettek, par dolgot meg hianyoltam, amiket kivagdaltak. Ki nem allhatom, mikor cselesen leroviditik a tortenetet. Jaj, nagyon regen lattam am. Ezert is jo, hogy harom film keszul, nem egy. Nem mintha ebben nem lennenenek majd vagdosasok, pl. Bombadil Toma. Egyebkent nem is nagyon lattam meg olyan filmet, ami pont olyan, mint a konyv, amibol keszult. Valahogy beugrott az Egri csillagok filmje, brrrr. (bocs, ez offtopic)

A Konyvrol (Rastaman, haho!):
Itt ucsorog a polcomon angolul is, de meg sosem olvastam, csak beleolvastam. Felek tole, mert az angoltudasomon meg lenne mit csiszolni. Meg csak most lett meg a kozepfokum. De EL FOGOM OLVASNI angolul is, csak mondjuk melle rakom a magyart, ha elakadnek. Az a baj, hogy igy hetekig is eltarthat.
Hogyhogy rovid a vege fele? Hmmm, ugy erted, visszatekintve rovidnek tunik, vagy hogy egyszer csak abbamarad, es meg hianyolsz valamit?

Ez itt nem a reklam helye, de.. :
Erdekes, sosem emlitettetek a Silverlandot, en ott vettem angolul is es magyarul is, miutan harom evig (ez komoly) kerestem mashol. Mondjuk nem Bp-en kerestem. Addig meg a konyvtarbol vettem ki.

Legyetek jok.

"Elisz"