ssv Creative Commons License 2021.03.06 0 0 43519
Én most,múlt héten 2021 február 23.-án voltam multifokális lencseműtéten Győrben. Roppant kedves,türelmes,segítőkész és közvetlen volt mindenki,mindenféle lekezelő stílustól mentesen! -a recepciósok,az orvos, a főorvos Dr. Bereczki Árpád,a nővérek...szóval,nagyon megnyerő és otthonos érzetü hangulat van a központban. TÉNYLEG LE A KALAPPAL!!!
Egyelőre lábadozom.Azt ígérték ,2 hét múlva lesz kialakulva a látásom. Sima "öregkori látásromlásom" volt,a közeli olvasás okozott csak "gondot". Mostanra tökéletesen elolvasok bármilyen kicsike betüket is(gyógyszeres dobozokon,apró kozmetikai dobozokon, stb...). A fények,a színek is határozottan élénkebbek és szebbek lettek. Most, a kilencedik nap után pedig a kinti fényviszok mellet(borús időben is!) a látásom minősége tökéletesen megfelel az általam elvártaknak,TÖKÉLETESEN,100%-osra ELÉGEDETT VAGYOK!!! P E R F E C T❗....viszont van pár aprócska dolog is,ami egy kicsikét zavaró még számomra(pl. zárt térben való látás minősége),de remélem idővel minden a helyére kerül 🙂

HA VALAKI MÉG SZERETNE TÖBB INFORMÁCIÓHOZ JUTNI,VAN EGY NYILVÁNOS OLDAL A FACEBOOKON;

https://www.facebook.com/groups/1081611362322546/?ref=share