Carpy Creative Commons License 1999.10.13 0 0 9
Ezt nevezem precizitasnak!
Melyik jarat az 1.26-os?
A x9.00-x12.15 eleg erdekes, mert identol az x9.00 bekerult a menetrendbe, a x12.15 pedig nem. Tenyleg olyan lassu?
Egyebkent nekem is volt mar tapasztalatoma Balaton Volan lassuysagat illetoen, arra vetemedtem, hogy Debrecenbol Kecskemetre Balaton Volannal menjek. ot tokoltunk vegig 50-nel az Alfoldon, es meg igy is alltunk 10-20 perceket Karcagon, meg Szolnokon> Megis poen volt, keves olyan jarat van, ami H, Sze, P kozlekedik...

A Tisza Volan szerintem is jo, a honlapjuk is. Egyebkent az Agrianak is van honlapja.

Varpalotaiakat nem nagyon szeretem, nevezetesen a batyam utaltatta meg velem oket, mert egyszer egy varpalotai sofor nem allt meg neki az I epuletnel, es ott varta a baratnoje, gyalogolhatott vissza a buszallomastol. A Heviz-Budapest jaratrol van szo, aminek van megalloja az I-nel.

Azonkivul nem semmi a varpalotaiak zalaegerszegi jarata sem. Keszthely-Zeg kozott annyira falujaro, hogy mig egy normalis jaratnak 1 ora se kell, neki tobb, mint masfel! Kriminalis. Ez a jarat az indulasa heteben belement az arokba, a batyam ott pusztult a rohogestol: Ez a buntetes Nektek! Majd legkozelebb megalltok nekem az I-nel!

Előzmény: névtelen (7)