GyőrPécs 2.0 Creative Commons License 2021.02.26 -1 5 71367

Volt aki kérdezte tőlem, milyen észrevételek érkeztek az alább idézett bejegyzéshez bármilyen csatornán, akár névtelenül. Nekik megígértem, hogy pár hét után megosztom az eredményét a "felhívásnak", összesítem a véleményeket, így most a kérdezőknek szól ez a bejegyzés: az eredmény zéró, azaz nulla (0). Senki sehol nem osztotta meg a véleményét, nem keresett meg, még névtelenül sem.... (de ne felejtsük el, ebben a formában ez is egy vélemény... :-)  )

 

GyőrPécs 2.0  2021.01.31    -1 4 71273

Kedves Gyűjtőtársak, kedves Fórumozók! Sokféle vélemény létezik, mint ahogy az emberek is sokfélék. A magam részéről azt tartom, az a vélemény az igazán hasznos, amiből tanulni lehet, ami jobbá teszi életünket, világunkat. Olyan, hogy mindenki mindenkivel egyetért, olyan nincs, de legalábbis gyanús, amikor pl 100%-kal lesz valaki elnök... de ez más téma. A korábbi bejegyzéseim között sok a "rossz" a "nem helyénvaló", amit többen jogosan talán, el is látnak az erre vonatkozó jelöléssel. Viszont! Én ebből nem tudok okulni, nem tudok a stíluson, vagy a tartalmon így javítani, mert nem tudom, mi a baj vele. Vagy csak sejtem. Utolsó hozzászólásom 1 gyűjtőtársnak szólt, de az Ő véleményét ismerem is minderről, ezért meglepetten tapasztaltam, hogy 1-nél több a "-" jel. Nem baj, jól van ez így, ez az élet része, de aki (-k) adta (-k), kérem ossza meg velem, miben látja ennek lényegét, mit gondol mivel lehet jobbá tenni mindezt, adjon nekem tanácsot, vagy akár közösségünknek, hogy abból okulva előbbre lépjünk. Ha teszi, teheti itt is, de ha másképp gondolja, megkereshet az alábbi elérhetőségeken is: Email: drnemethandrasnemo@gmail.com vagy Tel.: 30-2012102 Köszönettel veszem véleményét! N. András