Törölt nick Creative Commons License 2021.02.19 0 0 2785

Ez így tök értelmetlen. Szerintem valaki csak simán beírta a Spotify-os verziót. Sok ilyen xarság van a Discogs-on (és egy csomó kiadás nincs beírva, viszont annál több van többször, meg akár helytelenül is). Meg van a Discogs-nak az a hülye politikája, hogy a tracklistet úgy kell beírni, ahogy a borítón szerepel még ha az hibás is (pl. én kijavítottam szinte az összes TD DVD tracklistet meg hozzáadtam az időket ahol nem voltak meg vagy kijavítottam őket, erre jött egy csomó német geci seggfej, akik elsőnek írták be az illető DVDt és elkezdtek csesztetni, hogy ez így nem jó, a kijavításokat kommentbe kell beírni meg bla bla bla és kérték a Discogst, hogy állítsa vissza az ő eredeti verziójukat. Sajnos ez meg is történt és en akkor mondtam, hogy csesszék meg magukat!). Nekem megvan a CDim/zenéim katalógusa - a CD katalógus jelenleg 325 oldalas (kb. 11500 album), és minden előadó, minden lemezének a tracklistje, helyes időkkel, borítóval (általában 6x6 cm-es kép) egy külön katalógusban , ami még messziről sem kész, de már így is kb. 4500 PDF oldalra rúg. Csak a TD rész kb. 600 oldalas (ebből kaptál egy kis ízelítőt az EO2 kapcsán:)))

Előzmény: falum (2784)