Eolomea21 Creative Commons License 2021.02.13 -1 3 5910

Azoknak a delikvenseknek, akik itt szorgalmasan osztogatjak a "negativ"-okat:

 

Jomagam kimondottan szeretem az Orion-t - es nem tudom, hogy eszrevettetek-e, de ez egy Orion-os forum -, de mint lathato, en (sem) adok "negativ"-ot olyan hozzaszolasra, ami az Orion-t ugymond kritizalja. Az ilyenfajta hozzaszolasnak kimondottan orulok - ugyanis a velemenycseret, kulturalt vitat ertekesnek, epitonek tartom. 

 

Es ez a lenyeg: amit mi itt irunk, az velemeny, megpedig egy filmrol. Vagyis nem szemelyeskedes, es nem istengyalazas. Barkinek lehet velemenyere egy filmrol, es semmilyen filmet nem kellene "szent tehennek" kezelni. Nagy a kulonbseg anyazas kozott, es a-kozott, hogy valaki egy bizonyos filmet egy masik film ele helyezi, gondolatban.

 

Azt netan megertenem, hogy egy Alfa Holdbazisos vagy Star Trek-kes forumon negativot kap az, aki nem ajnarozza a sorozatot - de itt...?! (Amugy kimondottan szeretem a Star Trek egyes epizodjait, es az Alfa Holdbazist sem utalom.) Jomagam is velemenyezek hozzaszolast, de mindig csak "pozitiv"-val. Ha ugyanis nem tetszik valami, akkor azt nem olvasom, vagy otthagyom azt a forumot.

 

Tessek, erre is lehet adni a "negativ"-okat...