Hovirag78 Creative Commons License 2021.02.12 0 2 174

2020 október 16 án voltam orvosnál epe bántalommal.Majd 3 nap után apró pötty jött ki a hasamon. Doktor írt fel 4x1, 400 asTelviránt. Egy hét múlva kellett vissza menni, de akkorra már teljesen kijöttek a hólyagok a köldökömtől a gerincemig. Akkor írt fel Telvirán 800 ast 5x1 et, de már késő volt. Olyan fájdalommal járt, mint amikor a szülésnél a tolófájdalom jön. Akkor kijöttek a hólyagok és már száradtak le akkor pedig olyan fájdalom volt, mint amikor a nyílt sebre sót szórunk. Ekkor már 4.hét, volt örültem, hogy mostmár minden rendben lesz. Sajnos nem így volt.  A hólyagok helyén  idegszálvégződés van, ami olyan fájdalommal jár ami idáid  még nem volt. Eddig szedtem a Telviránt, B vitamin komlexet és különböző fájdalomcsillapítót aminek semmi hatása nem volt Éjszaka max 1-1 órát tudtam aludni a fájdalomtól. Ekkor elmentem egy belgyógyászhoz ő írt ki Egzysta 150 napi 2x1. Minden orvos nagyon nagy türelmet és kitartást kívánt.Persze szedtem D, C, A, Cinket, Lizin C,, Millgamma vitaminokat. Elmúlt már 3 hónap a fájdalmam még mindig nagy. Ha nem fáj akkor el van zsibbadva, vagy el van halva az oldalam. A sétával valamit enyhül a fájdalmam. Ma voltam neurológián, sajnos itt sem tudtak sokat segíteni, kaptam valami neurológ- vitaminokat és szedjem tovább az Egzista 150 es gyógyszert. Doktornő is azt mondta, hogy sajnos ez ilyen lassú gyógyulással jár. Valamit csökken a fájdalmam és tudok éjszaka aludni, ami már nagyon jó. Azért írtam ezt le, mert ilyen hosszadalmas javulást nem olvastam itt. Igaz még nem tudom, hogy mikor gyógyulok  meg fájdalommentesen. 70 éves nő vagyok.