PuPu Creative Commons License 1999.10.07 0 0 121
Kedves jó igricem, valóban nem sok értelme van egymással vitatkoznunk. Nem azért, mert butának tartalak, hanem azér, mert mindketten másként szemléljük a világot.
Te , - ahogy érzem, elsősorban érzelmileg közelíted a dolgokat (a tört. eddigi legtxtább 13 napja, stb.) , és nézeteid igazolására hülye brossurákig is hajlandó vagy alásüllyedni, -én pedig igyekeznék abból elindulni, hogy mi történt, hogyan és miért úgy...
Javaslom, ne zavarjanak a tények továbbra sem, - felborítanák lelki egyensúlyodat.
És ha Neked a Tuskólábú a nép, - hát akkor az a Te néped lehet... A csőcselék az csőcselék marad, - bármely eszme zászlaja alá állva öl, rabol és fosztogat.
A forradalmakat is emberek csinálják ugyanis, akik között ilyen is van, meg olyan is. Ha szenteket keresel , - javaslom keresd őket a vallás, és ne a forradalmak környékén...
Ja. És mielőtt lebarmolsz, az sem baj, ha elolvasod amiket írtam, és az érdemi részével vitatkozol. Mert az, hogy én vagyok a Vörös Rém SZVSZ köztudott, ezzel senkinek itt nem mondasz újat. De ha néhány adalékkal szolgálnál arról, hogy pl. a Szabad Europa miért küldte cinikus és aljas módon a gyerekeket a tankoknak, - azzal talán érdemben is színezhetnéd a témát.
Egyébként már folyik az agyam csiszolása, - első lépésként próbálom betartani a jobbkézszabályt, - ugyanis a jobbról érkezők el szokták ütni a gyanútlan polgárt...
Előzmény: igric (120)