353 wr Creative Commons License 2021.02.11 0 0 149701

Üdv mindenkinek egy kis segítség kellene!

 

Van egy 1.3 Wartburgom a nyáron elkezdte azt hogy akad az indítómotor ki lett szerelve meg lett takarítva kefecserék is voltak meg persely csere is volt. A hiba nem szűnt meg kicseréltem az indítómotort, ugyan az a hiba kapott másik aksit ugyan az a hiba, ki lettek cserélve az akkumulátor kábelek és a saruk is még a körsaruk is semmi nem változott kapott másik gyújtáskapcsoló betétet valamikor jó valamikor nem. Az akkumulátor egyik sem új de mikor jól működik tökéletesen forgatja az indítómotort nem akad semmi gond. A másik indítómotor sem új de az is tökéletesen működik a másik autóba. Azt csinálja most jelenleg mit az elején mikor el lett kezdve a hiba javítása hogy hármat teker nagy kín  szenvedve mire elindul.És majd nem olyan mint ha lemerülne az aksi de az meg jó. Az indítómotorok egyike sem szorult az akkumulátorok csak 55 amperórásak de az 1.9 TDI-t izzítás nélkül is azonnal indítja. Vettem másik gyújtáskapcsoló betétet is de még nem raktam bele a másik újjal le ált az autó ment közben mozgott a bele az most javítottam úgy hogy tekertem még a kiálló sarucsatlakozón. Mit csináljak még? Mert már egybe dühítő is meg elkeserítő is.

 

Előre is köszönöm a segítséget mindenkinek aki segíteni próbál!