sanse79 Creative Commons License 2021.02.10 0 0 28966

persze azzal nincsen gond! Csak ugy emlekeztem, hogy azt olvastam, vagy azt hallottam, hogy a CSOKot folyosító bank nem kötelezheti az ügyfelet, hogy nyisson bankszamlat amiert fizetni kell...

 

Ja mar folyositottak csak a tamogast...azzal ncnsen gond :) mar mindenen tul vagyunk...csak most amikor bevittem az uj lakcimkartyakat, hogy annak a kondicionak is mgefeleljunk, hogy be kell mutatni...akkor mondtam, hogy okes, de akkor megszuntetnem a szamlat, hiszen mar nem szukseges (amugy eddig is csak cseszte a csoromet ez a dolog)...erre az ugyintezo beszolt,hogy hat nem lehet azt...mert ugye barmi tortenhet, elvallhatunk es akkor azt vissza kell fizetni...

 

Na akkor itt mondtam hogy ebbol eleg...mondtam neki, hogy azert ne gondolja hogy 10 evig fogom fizteni a szaladijjat...es mondtam, hogy netan barmi tortenne, azt nem neki kell visszafiztenem, hanem valoszinu a kincstarnak...

 

na de mindegy...meg korbe olvasgatok :) ha tenyleg jol emlkszem erre, akkor majd szepen panasszal elek es visszakerem azt az osszeget :D ha nem akkor ennyi :)

Előzmény: sylvanus67 (28964)