Katonka Balázs Creative Commons License 2021.02.07 0 0 2774

Azert a becsulet megkivanna azt is h itt a sok mocskolas melle beirnad h a fotengelye lefutotta 20 ezer km ert. Pedig rajtam kivul ezt kb senki nem hitte el sehol.  De ha mar felbasztam itt magam megis egy ket tenyt leirnek en is csak diohejba.   Apam az ev 12 honapjaba a het 7 napjan jar dolgozni a Verho 6 ossal tobb mint 20 ezret ment mar es a blokkozep meg a gyari. A henger is alapmeret.  Szimmeringezve volt csak meg mexakito cserelve. Kb mint az allat ugy ki van kopva mindene de megis ha csak ranez a berugokarra is poccre indul tovabba kiemelnem edesapam ridegtartasra hajlamossagat 😊. Magyarul mikor milyen es barmenyi olajat adagol a benzinhez ezt is kibirja.  Stb stb.  Romet ez is csak roviden.  Oreg bacsi 89 es metalbordo Kadet. Gyari mindene csak karbantattasra jar hozzam.  A motorban 18 ezer km er van meg plombas a jobboldala a balrol en vagtam le mikor a mexakiton kicsit allitani kellet. Semmi baj a motorral ugy jar mint a zsebora.  Magyarul nem mondom en h nem hiszek nektek de ha egyszer nekem meg ilyenek vannak itt a szemem elott most mit csinaljak. 😊😊😊Jo tudom aki ismer tudja h elfogultsagom hatartalan na mindegy de az biztos h a fentebb leirtak is igazak.   Meg amugy Laci te is megmondhatod h hiba nelkul milyen utakat bejartunk ezekkel. 

Előzmény: dandy30 (2773)