dandy30 Creative Commons License 2021.02.07 0 0 2773

Üdv itt . Jó kis történet.Nekem volt szerencsém 90 ben egy deltát kicsomagolni személyesen a fa kalodábol. Nem jármű boltban készre szerelve vettem, hanem egy nagykereskedésben , amihez akkor érkezett több darab fa kalodákban. Konkrétan az iparvágány mellett volt a bolt. A vonatról pakolták le előtte pár órával. A Jugoszlávok átjöttek érte Kaposvárra és utánfutó szám hordták haza. 10.900 Ft Megvan még ez a motor és a teljes dokumentáció hozzá. Na lényeg, hogy nekem kellett üzembe helyezni. Olaj azért nem volt a váltóban, mert ezeket állítva szállították és kifolyt volna minden a váltó szellőző furaton. Minden egyes csavart meg kellett húzni rajta. A gyári orosz gyertyával csak nagy nehezen több órás szenvedés után indult tolásra. Másnap a szervíz tekert bele egy isolator gyertyát azzal már okés volt. Az erejét elég hamar elveszítette. Mondjuk 15 évesen nem nagyon kiméltem ez hozzá tartozik igazsághoz. Érdekes hogy nekem is szétnyílt a kipufogó dob magától. Fogták gariban lánggal végig varrták. Szóval tök ismerős a sztorid.

 

Előzmény: frakciós (2772)