Katoczi Creative Commons License 2021.02.04 -7 3 182028

Az a problémád, hogy áltánosítasz, és az jön át mintha valamiféle harcos lennél, aki valamiféle szélmalomharcot folytat, és jól megmondja a sok "idióta f.sznak". Ez a stílus itt nem működik, így segítség helyett valami mást kaptál. A lószart sem én írtam, és a kávézási szokásaidat sem minősítettem. Az itt fórumozók közel sem alkotnak homogén masszát, még ha esetleg úgy is tűnik. Amit írtam segítő szándékkal tettem, és továbbra is fenntartom (ettől persze nem kell vele egyetértened). A kávé mint élvezeti cikk ilyen szerepét nem a zacskón jelzett időpontig őrzi meg, hanem pörkölés után pár hétig ha szemes, és még kevesebb ideig ha darált (védőgáz segít, de az sem csodaszer). A 20 zacskó pedig soknak tűnt, erre kissé pikírten reagáltál, de lelked rajta. A téglát pedig azért sem lehet ajánlani, amiért a darált combról sem hiszem el, hogy csak combot tartalmaz, ha olcsóbb annál (ez csak úgy jöhet össze ha mást is tartalmaz, esetleg selejtet). 

 

Koffeinmentes tippért keresd Blaze-t  itt a fórumon, évekig csak azt ivott, hátha tud ihatót elfogadható áron.

Előzmény: Törölt nick (182012)