Skorpió Creative Commons License 1999.10.04 0 0 172
Kedves Sünhdiszno !

Nezd, ha otthon problemak merulnenek fel, akkor ugyanabba a rossz korhazba kerülsz, csak meg kesöbb. De a gondolatmenetedböl szamomra az derül ki, hogy ha a korhazak kitunöek lennenek, akkor ott szülnel. Igaz ez ? A 12 milliard születesböl csak keves törtent korhazban. Meg is halt jelentös szazalekuk, neha bizony az anyaval egyutt. De a kerdest ugy is feltehetem, hogy a 12 milliard emberek hany szazalekuknak vettek ki a vakbelet a korhazban ? Azaz, ha vakbelgyulladast kapnal, otthon kezeltetned ?
Egy szüles nagyon komoly megprobaltatas, mind az anya, mind a gyermek reszere. Nem hiszem, hogy "hazilagos" körülmenyek között kene levezetni. Irod, hogy a te egyenisegedhez közelebb all az otthon szules. Dehat nem rolad van szo ! A gyerek az elsö. Ami neki biztonsagos, az a fö. Az olyan sületlensegeket, minthogy az otthon szuletett gyermek jobban fejlödik, hat, jobb meg sem hallgatni. Semmi alapja sincs. Tipikus butitas. No, ilyenkor vagyok felhaborodva. Az en velemenyem az, hogy ha valaki harcolni akar a jobb körülmenyekert, akkor az legyen a celja, hogy a korhazakban biztositsanak kitunö körulmenyeket. Nem tekintem jo megoldasnak azt, hogy "pocsek a korhaz, ezert otthon szülök".

Előzmény: Sünhdisznó (170)