Veszpremi Creative Commons License 2021.01.28 -2 0 9653

https://vehir.hu/cikk/58797-valtozik-a-zoldhulladek-gyujtes-egyszerusodik-a-lomtalanitas

A szomszédom most küldte át. Elég elolvasni a kommenteket. Dilettantizmus + pénzlenyúlás a köbön. Tudják ezek, hogy zöldhulladék csak ősszel keletkezik (valami elenyészű pár % esetleg tavasszal, de nem nálam, bedolgozom)? Tudják azt, hogy egy rendes diófáról nem 150 kg levél jön le, hanem annak sokszorosa? Dilettáns rablóbanda dönt így. A múltkor itt dícsértem meg a hulladékudvart. Következménye az lesz, hogy tele lesz a város és környéke zöldhulladékkal.

 

Ha tudnék itt képet felrakni (ffox nem tud a flash hiánya miatt), mutatnám, hogy az Almádi felé terelés tábláit a Penny logisztikánál faékkel és gyorsfűzős kötözővel (bind) rakták föl, tegnap éjjel épp az Almádi táblát vitte le a szél, én támasztottam oda, mert volt autós, aki nem találta az irányt, ott kevergett. Ennyire kicsi a költségvetésük? Ja, nem :(

A 2x1 sávos átkötő úton hónapok óta tökölnek, az Almádi felé menő kamionok is a bringautón mennek, ahol már a károkozásnak (padkán) nyomai vannak.