peetoh Creative Commons License 2021.01.27 0 0 1136

Szia! A Szerviz Opel-Csősz Nyíregyháza, Kosbor utca, körforgalomnál szemben a Teszkóval. Úgy tűnik, hogy minden alkatrészt tudnak biztosítani, sőt választhatsz is, hogy eredeti vagy utángyártott. Pl. az ABS szenzornál 16000 volt az eredeti, és két nap múlva tudták volna lehozni, az utángyártott 9000-ért ott volt a raktárukban, gyári csomagolásban. Az utóbbit választottam, tökéletesen működik. Mikor a Chevrolet kivonult Európából, kaptam egy e-mailt, hogy továbbra is változatlanul szervizelik a márkát, és az alkatrészeket is biztosítják. Ezzel azóta sem volt semmi probléma. A szokásos dolgokra érdemes rákérdezni, mint minden más kocsinál. Egyedül a lámpabúrák mattulása tud aggasztó lenni. De az látszik is. A tavalyi vizsga előtt átkentem a Lidl-ben vásárolt lámpabúra polírozó készlettel, azóta sem láttam ilyet náluk, de nem volt probléma a vizsgán, 0 hibaponttal átment. Egy ismerősöm Kalosában (3évvel korábbi évjárat, de ugyan az a gép nagyjából) a szakadozó egyik gyertyakábel okozott gondokat, de cserével ez is megszűnt. Érdekes hogy az ő lámpabúrája nem mattul, igaz garázsban tartja. Az elektrotanya.hu lapon valakinek a lámpamozgató motorja állt be. Még annyit hogy a Blaupunkt gyári rádió kontakhibás lett, egyszer majd megjavítom. Találtam egy videót a Yutubon róla, hogy hogy kell kivenni. Az időmérő óra is elhalálozott, kivetettem a szervizben, egy diódát cseréltem a táp áramkörben, azóta hibátlan. Összességében nagyon megbízható kis gép. Szivárgásokat a motortérben sehol nem látni, tiszta, mint új korában.

Előzmény: Alex_82 (1135)