nj Creative Commons License 2021.01.24 0 0 26553

Kiszenvedtük...

 

Mondjuk, ezt nem tudom, mivel fogja megmagyarázni Ten Hag, mivel most nem mondhatja, hogy fáradtabbak voltunk. Egyrészt az AZ ellen a B csapat játszott, másrészt a Fortuna 120 percet játszott és 1 nappal később. És, hát, nyilván a keretük is gyengébb.

 

Nem tudom, kit lehetne dicsérni, vagy inkább nem szidni. Onana és Taglaifico talán nem volt rossz, Mazraoui, Antony, Haller viszont egyáltalán nem tetszett. Ahhoz képest, hogy mennyiért vettük egy ilyen drága centernek ennél azért többet kellene mutatnia, még ha végül az ő nevéhez is fűződik a győztes gól. A Schuurs - Blind tengely olyan nagyot ugyan nem hibázott, de azért nem éreztem őket túl stabilnak. A Klaassen - Gravenberch páros meglehetősen szürke volt, Tadic aktív volt, voltak jó labdái, de sokat is hibázott. Nagy változást a cserék sem hoztak, egyedül Rensch volt jobb, mint Mazraoui, Alvarez és Martinez ugyan harcos volt mint mindig, de játékban nem voltunk velük előrébb. Neres és Promes pedig nem mutatott semmit. Utóbbi mentségére legyen mondva, nem is volt sok ideje rá.

 

Jellemző, hogy már senki nem beszél arról, hogy megtörjük az 1966-67-es gólrekordot.