motinka Creative Commons License 2021.01.22 0 0 2076

Üdv Mindenkinek.

vettem nem olyan régen egy kínai multimédiás fejegységet, beszereltem, tökéletesen működött. Rátettem az Agama launchert ment mint a vaj. Aztán a hétvégén áramtalanítva lett az autó, és amikor vissza lett rakva az akkusaru utána a rádió elindult, de miután beloggolt, egy jelszót kér. Én semmilyen jelszót nem adtam meg sem az androdidhoz sem az Agamához.

Érdekes módon elindul a legutóbb beállított rádió, a BT összeáll, és még a telefon hívásokat is fogadja. A hangerőt is lehet állítani. Gondoltam a reset gombbal csinálok egy visszaállítást, de semmi, ugyanúgy jön vissza minden.

Szerintem valami képernyő védelem, csak azt nem tudom ezt az Android, vagy az Agama produkálja. Már vagy 30 fellelhető jelszót beütöttem, de egyik sem jó.

Vélhetően csak egy gyári értékre visszaállítás segíthetne ezen, de nem tudom,  hogy tudom azt megtenni ennél a készüléknél.

Feltettem egy videót a YT-ra, ha esetleg valakinek van valami ötlete mit lehetne tenni ezzel, nagyon megköszönném.

A videót itt láthatjátok: https://www.youtube.com/watch?v=yfgST-mD5sc&feature=youtu.be