Payskin Creative Commons License 1999.09.29 0 0 66
Na, vegre valaki ki merte mondani! mar itt kushadok miota es azon gondolkodom, hogy en is beolvassak neki. Teljesen igazad van Mike! Ez a trf egy taho allat. En mondom, pedig nekem egy idoben a baratom volt. Tok igazad van, lekezelte az olvasokat: lattad miket irt az olvaso rovatba..!? Jo, hogy nem kuldte el az annyukba oket, bazzmeg ha en veszem a faratsagot es bekuldok valamit, akkor rkja mar fel a CD-re nem es nem kifogasokat gyartson! Az ujsag teljesen szar volt mar lehetett rajta latni, hogy szarra izadtak magukat hogy kihozanak valamit. 82 oldal Rohej volt kezdettol. Peldaul fojton keson irtak egy csomo jatekrol, ami nekem mar reg megvolt. Egyszer mekerdeztem a trfet hogy miert nem ir mar a valamelyikrol, mondtam neki, hogy bazze nekem mar reg megvan, ha kell megirom en. Ekkor meg jott ezzel a szar dumajaval, hogy kalozbol nem irtak, hat szar is volt az ujsag, hat nem? Es bazze Mike akkor meg nem is tudod, hogy ez a kocsog utalja a vancsat, pedig az milyen allatul megmondja a velemenyet a szar programokrol, apam szerintem o az egyetlen szakember abban az egesz szar lapkiadoban. Nekem a trf rengetegszer mondta hogy milyen hulyeseg ilyenneket lekozolni a lapban, milyen eges. Hat az egesz IDG egy nagy mikroszft nyalas! Igaz egyszer durvan beszoltak nekik, olvastam a Pc Wordben meg az IE 4-rol ott eleg durvan irtak, hogy sajnos az IE a jobb a netscapepel szemben. Nem durva? Sajnos... ez ujsagiras bazze? Es az a szanalmas CD melleklet, nem a wordnel a PCX-ben. Es mindenki azt monta hogy az a legjobb? Bazze, egy nap alatt osszedobok egy ilyet sot jobbat. Es mindig sirt a szaja, hogy irjak meg neki hogy mit tegyen fel. Bazze, ha nem tudja magatol megtolteni akkor miert o csinalja a CDt? Es a levelezesi rovat is milyen lepra volt. Most mar senki sem a regi, mar a covboly sem fogja fel, hogy a levelezesi rovatban sem sirni kell meg a hulye lammerek problemait megoldani hanem olyan poenok kellenek mint a regi covokban voltak. Kit erdeke hogy mi van az xy gepevel vagy akkor irjanak ra valami poent ne nyalizzanak meg melledumaljanak. En nem tudom, olvasok itt mindenfele lapokat, de messze a PCX volt a leggyengebb. A Guruban vannak mindig a friss anyagok vannak, azok biztos irnak kalozbol is, na na igy vezetnek toronymagasan es egyertelmuen a legjobban neznek ki a legjobb cikkeik vannak. a Zed nekem mindig tul szaraznak tunt meg olyan tulokosnak tunt, meg az a 69 oldal az eges volt. Nem jott be nalam. A joker egy szar volt nem is szamitastehnikai lap mindenrol irtak csak a lenyegrol nem. Ja meg mondta itt valaki hogy tele volt a PCx hirdetesekkel. mar annyi volt hogy majdnem behanytam a szeptemberi szamtol. Minden masodik oldal hirdetes nezetek meg!. Szoval MIke tok igazad van es naygon orulok hogy a PCXnek vege van. Majd megnezem ezt a gameszart hehe, hogy mi lesz benne, de a zedesekben bizom hogy jo lapot csinalnak es kicsinajjak a kocsog trfet.

ja most beszeltem vele telefonon es mondtam neki hogy olvassa el az indexen mit irnak rola. mondtam neki hogy mar masok is eszrevettek mekkora bunko erre azt mondja nem olvas indexet, es csak azert irt ide mert eppen ne volt mas dolga de sosem olvassa ezt. akkor bekaphatja mert ezt sem fogja latni.

payskin az volt trf barat most trf gyulolo

Előzmény: Mike (65)