BELLONA KAYSERI (török)–UNI GYŐR MÉLY-ÚT 86–72 (17–21, 21–19, 23–9, 25–23)
Győr, zárt kapuk mögött. V:
 Zenis (szlovák), Ortis (francia), Urbanovic (litván)
KAYSERI: HARRIS 28/9, Günay 5/3, Gülcan 9/3, HARRIGAN 10/3, K. BROWN 24. Csere: Miljkovics 8/3, Ural 2, Tongüc, Kalbisagde. Edző: Ayhan Avci
GYŐR: KIESEL 23/3, Dubei 8/6, Dombai 6, Török Á. 8/3, MOMPREMIER 19. Csere: Weninger 4, Lass, Barnai 2, Varga Zs. 2. Edző: Iványi Dalma
Az eredmény alakulása. 4. perc: 6–9. 6. p.: 12–12. 13. p.: 23–28. 16. p.: 32–34. 19. p.: 36–40. 23. p.: 45–41. 25. p.: 52–41. 28. p.: 59–45. 33. p.: 71–53. 36. p.: 77–65
MESTERMÉRLEG
Ayan Avci:
 – Mindig az első mérkőzés a legnehezebb egy ilyen tornán, az első félidőnk ezt igazolta. A nagyszünet után azonban sikerült jelentősen javítanunk a védekezésünkön. Fiatal játékosaink közül soknak ez volt az első nemzetközi mérkőzése, ez növeli a győzelmünk értékét. Nincs még vége, négy jó csapat szerepel a tornán, bárki megverhet bárkit.
Iványi Dalma: – Rutintalanságunk az elsődleges oka, hogy egy stabil, együtt lévő csapattal nem bírtunk. Sajnos a harmadik negyed egészen másként sikerült, mint ahogy terveztük, mert ekkor az ellenfél vegyes védekezése támadásban türelmetlenné tette a mieinket. Egyidejűleg a védekezésünk is felpuhult, és a két tényező együtt már elég volt ahhoz, hogy a török csapat jelentős előnyhöz jusson. Szeretnénk tanulni a hibákból, az ukránok ellen lesz lehetőségünk a javításra.