PP_Stereo Creative Commons License 2021.01.20 0 0 691

"Lásd a 6 másodperces videót"

 

https://www.amazon.co.jp/-/en/gp/customer-reviews/R1QBJD7WVB52TR/ref=cm_cr_dp_d_rvw_ttl?ie=UTF8&ASIN=B07NY8QWV9

 

 

Nagyon jó helyen kapisgálsz, az Amazon vásárlói értékelések között mindig ott van elrejtve a gyártók takargatnivalója. Érdekes, hogy nemzetenként más-más módon. Mások az arányok az amazon.com, és mások az .uk vagy .de oldalakon. Ezt a japánt nem szoktam nézni, de itt is hasonlóan működik. Az 5*-os értékelések 95%-a konzumidióta, hanyagolható a véleményük. Az 1*-osok felét az amazon baszta át, mert hamis, vagy egyszer már visszaküldött, hibás terméket küldtek el újra. Az 1-2-3*-osok között azonban ott vannak azok a vélemények, amelyek a gyártói susmust, a nem ellenőrzött minőséget és a valódi felhasználói értékét mutatják a terméknek. Ez a TEAC TN 4D kezdettől fogva nem szimpatikus valamiért, tényleg csak azért hívtam fel az Octogont, mert korábban ajánlottam őket. Lehet, hogy pont azért nem is bontják ki, mert a valóságban már nem olyan csábos a lemezjátszó, mint a reklámképeken, és azért ők is sokkal jobb készülékekhez vannak szokva a bemutatótermükben.

Előzmény: Törölt nick (687)