zöldkomcsi: Creative Commons License 2021.01.19 0 0 7568


Egyszerűen nem vagy hajlandó elfogadni, hogy nincs svéd módszer. Pont ők kezelték influenzaként (Tegnele saját fogalmazása) egy hónapig. Onnantól, mint bárki más.

 

Svéd módszer néven emlegetem mert úg vettem észre a köznyelv így emlegeti a módszert aminek lényege a korlátozások minimális még elégséges szintjének a megtalálása.  Mi ebben a nehéz?

 

És igen sok halottjuk van. Semmi jó nincs benne és semmi különös. Nagyot hibáztak kezdetben.

 

 

Ugyan azt a stratégiát viszik azóta is, taktikai korrekciók vannak a stratégia ugyan az, elviselhetőnek kell lenni 10-15 éven keresztül. Nem minősítettem jónak vagy rossznak mert ahoz kevés vagyok, én helyeslem, de ez szubjektív.

 

De van, aki számolja, tudjuk, hogy nem ebből van a legtöbb.

 

Egyszerre beszélek emberről és vírusról, nem, nem volt még erre precedens szerintem a Földtörténetben.

Az ember csinál érdekes dolgokat, mint a szén ciklus extrém felgyorsítása, ilyen az is, évmilliók alatt a szén hol fenn a nagy kék égben hol lenne a sötét bányában, ilyen gyorsan még soha nem váltott halmazállapotot. Meglátjuk, de most nem unokák, hogy mi kerekedik ki belőle.

Előzmény: sszinténzenész (7565)