nj Creative Commons License 2021.01.18 0 0 26539

"Más kérdés, hogy a PSV azért veszélyesebben kontrázott, mint mi tegnap, de ez nem is csoda Ten Hag rossz cseréi után."

Mondjuk, nem lett volna szükség feltétlenül kontrázni a saját pályánkon, ne zárjuk ki azt a lehetőséget sem, hogy esetleg dominálhattunk is volna, nem gondolod? Csak nem tudtuk egyiket sem. A PSV-nek azért a második félidőben is volt helyzete.

"Az igen, hogy mi nem vagyunk egyenletesen jók."

Tegnap semennyire sem voltunk jók. Egy jó egyéni villanással és jókora szerencsével nyertünk. A PSV ellen volt kb. 20-25 jó percünk, a szünet előtt egy kicsi és a 2. félidőben az egyenlítő gólig. A Twente ellen egészében véve jobbak voltunk, de ahogy újra megnéztem az összefoglalót, azért csökkent a lelkesedésem, voltak azért helyzeteik nekik is bőven. Nagyon könnyen rajtaveszthettünk volna ott is.

A Vitesse továbbra is ragad ránk, az AZ szépen lassan felzárkózott, az EL-ellenfél Lille pedig jobb, mint tavaly, ugyanakkor mi rosszabbak vagyunk.

"Ami a tegnapi meccs után aggaszt, az az, hogy Ten Hag elégedett volt. Persze, ha csak kifelé, akkor nincs akkora baj."

Igen, sajnos, az még nagyobb baj annál is, hogy te nem látod olyan tragikusnak ezt az idei teljesítményt.

Előzmény: Gyenyi (26538)