Alex27 Creative Commons License 1999.09.28 0 0 24
KL:

Nos, szerencsére aki engem ismer, az tudja, hogy nem hasonlitok azokhoz, amilyen tulajdonságokat leirtál. Itt most nem egymást kellene meggyőzni, hogy mi a "szerencsére/sajnos" tipusu ember, hanem érdemben vitatkozni. Vannak lelkies tipusu emberek és vannak kicsit földhözragadtabban gondolkozók. Én imádok szerelmes lenni, nagyon sokra becsülöm az igazi kapcsolatot. Csak tudod, az a baj, hogy a szerelem mint mindenki tudja (sajnos) mulandó. Addig viszont ki kell alakitani valamit, ami megtartja. És ennek egy része a szex is. Fontos része. Onnantól lehet takarózni etikával, lelkiismerettel, stb, de a belső gondolatok általában nem ilyen egyszerűek. Ha lelkiismeretességből maradsz valaki mellett (én ezt 1x már csináltam) az sehova sem vezet. Az igaz, hogy nem kell lelkiismeretfurdalással törődnöd. De néz előre. Mennyi ideig él az ember ? 70-80 év ha minden jól megy. Én mindig azt szoktam mondani, hogy kétféleképpen lehet életed végén számotvetni:

1. Nagyon rendes, becsületes, hűséges, lelkiismeretes stb. ember voltam. Jaj de jó. Viszont nem Éltem.
2. Általában rendes, bcsületes, lelkiismeretes voltam, néha kicsit elengedtem magam, kicsit vétkeztem, de jól éreztem magam....

Én inkább a 2. választom. És szerintem ez nem bűn.

Alex

u.i.: "És szerencsére vannak kicsit lazábban, életerősebben gondolkodók is..."