mentatea_k Creative Commons License 2021.01.13 -4 1 34938

Sziasztok!

Eladóvá vált felső kategóriás, APS-C szenzorméretű, SLT, vagyis féligáteresztő tükrös gépem (S/N: 0558294), feljebb váltás miatt.

Eredeti dobozával, egy 16-50/f2.8-as objektívvel. A gép főbb paraméterei (bár úgy gondolom, aki itt keres gépet, ismeri):

- Effektív felbontás: 24,3 megapixel

- Szenzor típus: Exmor HD CMOS

- Érzékenység: auto / 50 / 100-16000 / 25600*

- Stabilizátor: optikai (Steady Shot)

- Záridő 1/8 000 mp. – 30 mp. +B

- Sorozat jellemzői: 12 kép/mp, 8 kép/mp követő fókusszal

- Videó jellemzői 1920×1080 50p (AVCHD 2.0), videó hossza: 29 perc

- Programozható AEL, ISO és AF/MF gombok 24 egyedi funkcióval

- Felső, folyadékkristályos státuszkijelző, háttérvilágítással

- Menthető beállítások, melyek a módválasztó tárcsáról könnyedén előhívhatók (MR állás)

- Automatikus pormentesítő rendszer

- Beépített GPS

- Arcfelismerés és arc rögzítés

A hozzá adott objektív (S/N: 1844116) egy 16-50mm-es, f2.8-as fényerejű darab. Hibátlan, pormentes. A teljes kit időjárásálló, így akár esőben is használható. Mindkét kijelzőjén az első pillanattól kezdve védőfólia/üveg volt, illetve az objektívet is csak UV- vagy polárszűrővel használtam. Az állapota nagyon szép, műszakilag hibátlan, 21.937 expoval. Egyetlen szépséghibája, hogy az egyik sarkánál felvált a gumiburkolat. Ezt valamilyen ragasztóval minden bizonnyal lehet orvosolni, én nem próbáltam.Minden gyári tartozékával, illetve két darab eredeti, Sony NP-FW500H típusú akkumulátorral.

Budapest XI. kerület, Budaörs környéke előnyben, de alapvetően rugalmas vagyok.

 

Ára 200.000Ft, további képeket, információt kérésre szívesen küldök.

 

Érdeklődni: andkoc[kukac]protonmail[pont]com vagy +36hetven9hatvanhét80hatvanhét