nj Creative Commons License 2021.01.11 0 0 26491

"Elképzelhetetlen, hogy, ha Kudus vasárnap csak 10 percre volt jó, csütörtökön már kezdeni fog."

 

Azért írtam oda Ekkelenkampot is.

 

"Martinezzel nem értek egyet."

 

Nem baj, ez az én csapatom, nem kell vele egyetérteni! :-)

 

"Miért kellene Blindnek már pihennie?"

 

Mert lassú és nem tud védekezni. És a Twente ellen arra lesz szükség.

 

"Miért kellene egyszerre a teljes védelmet felforgatni?"

 

Nem forgatok fel semmit, adott poszton cserélek két embert két azonos poszton játszóra. Akiknek ez már nagyon érett egy ideje. Blind majd játszhat a Feyenoord ellen, ha kell.

 

"Különben is túlzás a védelmet annyira szidni. Két ilyen villámgyors és hajszálpontos kontra ellen nehéz mit csinálni."

 

Ha csak kettő lett volna. De még volt két másik, aminél ugyanúgy csak néztek. Legyen már végre következménye ennek.

 

"Minden gólnál lehet védelmi hibát találni, de most azok annyira nem voltak nagyok, hogy mindkét középhátvédünket meg kellene büntetni."

 

De. Mondjuk, a Klaassen - Gravenberch duónak is kijár a kritika, mert ők meg az indításokat nem tudták megakadályozni. De most helyettük nem tudok hirtelen jobbat.

 

"A 22-ik perc után mindkét középhátvéd szinte hibátlanul játszott."

 

Nem így volt. Volt még két nagy helyzetük, plusz a végén Schuurs majdnem összehozott egy 11-est (vagy ha kívül volt, akkor szabadrúgást - már nem emlékszem).

 

"Timber, vagy ha ő még nem kész egy teljes meccsre, Rensch kezdhet Schuurs helyett, de pont nekik szükségük van egy tapasztalt társra."

 

A tapasztalat önmagában nem minden, ha valaki túl sokat hibázik. És ha lassú.

 

"Blind képes két hét alatt 4 meccsre."

 

Szerintem, pont ő az egyik, aki nem képes.

 

"Viccelsz? Láttad Hansent mostanában játszani?"

 

Nézd, ez kényszerhelyzet. Más nincs, aki tudna centert (is) játszani, ha Huntelaar sem állna rendelkezésre. Csatárcsere pedig kell.

 

"Ráadásul a Jongban mindig szélső. Eleve nagyon ritkán volt center."

 

Mostanában. De Brobbey korábbi sérülése idején annál többet.

 

"...és Promes legyen a balszélen."

 

Promes legfeljebb a kispadon legyen.

Előzmény: Gyenyi (26489)