tacsa Creative Commons License 1999.09.24 0 0 1460
Kedves Clark!
Nem véletlenül nem reagáltam, amiért ezúton is elnézést kérek. Egyrészt tervszállítás van, másrészt próbáltam az általad keresett anyagról valami infót begyűjteni. Sajnos utóbbi nem járt sikerrel, összes kollégina és kolléga itt köröttem csak a Heineken-t ismeri, az viszont nem vízzáró, hanem vízhajtó, lévén komló/árpa összetételű + wassermann pozitív.

Mocsekhez hasonlóan meg tudom erősíteni, hogy örökmozgót építőipari tárgyban sem lehet csinálni, azaz csodák itten sem vannak. Ha valami épp csak kicsivel kevesebbe kerül, akkor sok apró okra visszavezethető az alacsonyabb ár, és akár lehet jobb is egyik anyag, mint a másik. Ha viszont szinte nagyságrendi különbség van, akkor nagy a valószínűsége, hogy ne tudja ugyan azt! Ha mégis kb. ugyan azt tudja, akkor ez valamilyen bevezető, reklám ár, ha viszont így van , akkor elvben tudhatja ugyanazt, csak nem lehet tudni, mit tud x év múlva. Szóval jelenlegi építkezési tapasztalataim alapján is azt javaslom, hogy a járt utat ugye ..... Szerintem érdemesebb ismert és garantált anyagot alkalmazni, mint olyat, amiről nem tudunk eleget.
Egyébként szerintem amit Hacsek nem ismer, az valójában nincs is.

Üdv
tacsa

P.s.: Ha találok valamit , azonnal tudatlak róla.

Előzmény: clark (1451)