FMartus Creative Commons License 2021.01.06 0 0 5220

Szia! Elhiszem hogy nagyon megvisel ez az állapot! Én már 4 éve cipelem.Ami egy kicsit segít hogy a barátaimmal, családtagjaimmal sokat beszélgetek.Van még egy betegtársam is akivel tartom a kapcsolatot. Neki csak tanácsokat tudok adni, hogy hova forduljon mozgáskorlátozott igazolásért, milyen iratokat csatoljon hozzá. stb De én már állni is alig tudok, szerencsére enni, inni, fogni levegőt venni még tudok. Tanácsot kértem orvosomtól hogy ha már olyan helyzetbe kerülők hova mehetnék be kórházba? Elfekvőbe!!! No ezt tudjuk hogy milyen itt Pesten! Ráadásul ez a COVID is nagyon betesz nekünk. Még egy gytornászt sem engedek be a lakásba, csak aki fürdet.Pedig az izmok átmozgatása, megmozgatása talán jót tenne. A lelkiekkel meg próbálj ritkábban foglalkozni, tereld el a figyelmedet amennyire csak tudod. Könyv, film, barátok, ismerősök, színház, stb Igyekezz pozitív dolgokat befogadni, nevetni. Ezt csak Te tudod irányítani! Én 67é nyugdíjas vagyok! És a kórházban is mindig mondtam hogy szerencsés vagyok mert nyugdíjas koromban ért el ez a betegség. Beletörődtem, el kell hogy fogadjam, de azért mindig keresgélek érdeklődöm, hátha!!

Remélem még tudunk levelezni egymással. Vigyázz magadra!

Előzmény: Törölt nick (5209)