picipc Creative Commons License 2021.01.04 0 1 202

Nekem eddig nagyon jól ment bármely Aqua Computer vásárlásom: míg vállalkozó nem lettem, magamnak és a munkahelyemnek vásároltam dolgokat, ebből amikor a (fél-Samsonite) laptop hordozó hátitáskát visszavittem mert elszakadt, kicserélték egy másikra ami több éve simán bírja (vagyis nem érdemes a márkára menni, valami American Express volt a felirata de elvileg Samsonite márka alatt futott a weben). 

 

Amióta IT vállalkozó vagyok, elsősorban az Aqua.hu-n vásárlok technikai kütyüket, személyes átvétellel.

 

Csomagküldéssel több cégnél is megjártam. Azóta olyan boltokban bízom, ahol személyesen át tudok menni a terméket és van reklamációs lehetőség meg szervízhálózat, ahol javítanak és bevizsgálják / visszaküldik a hibás terméket. (Nekem egy Sulinetes kedvezménnyel vett Samsung HDD akadt ki mert a régi 74-es trolin, az elektromágneshez közel állva szállítottam, mert akkor még nem tudtam, micsoda erőtérben állok... aztán visszavittem, a gyártó cserélte és lett egy új HDD-m, mindez persze több hét alatt, még vagy 15 éve.) Szóval régóta vásárlok tőlük és nekem jó a tapasztalatom. Hozzájuk a Rufusz Computer volt BME-közeli cégtől jöttem át, mert helyileg közelebb volt. De még a Rufusz is megy, és nem lehet rossz cég az sem. Az Euronics szerintem drágább mint az említett kettő. A teljesség kedvéért leírom, hogy az EMAG és az ALZA nekem ugyancsak bejött (utóbbi meglepően hosszú csomagküldési idővel).