fejes.i Creative Commons License 2021.01.03 -2 1 181828

Még mindig kihasználatlan E61 fejes Grimac La Uno gépem keres hálásabb gazdát. Pár hónapja feltettem ide és érkezett is egy topictárs, de nem jött létre az üzlet, mert a próbánál felsültem a géppel. Több éve nem igazán használtam, és mint kiderült, bizony annyira vízköves (egyetlen csöve), hogy alig ment át rajta víz és csak 70 fokig melegszik fel a fej emiatt.

Ezért átesett a gép egy teljes szétszedésen, tisztításon. Minden vízcsövet, kazánt kisavaztam, kisebb alkatrészeket ultrahangos tisztítóba is betettem. (kazán, fej, minden cső, OPV, 3 járatú szelepek). Kapott egy új EX5 szivattyút, vízszint érzékelő elektródákat és légtelenítő szelepet a tetejére és új kartömítést (expolygon számla megvan). Be van állítva kb 9 bar-a. Most kb. 20 perc alatt megy fel 94 fokig a fejhőmérő.

 

Megtalálható vagyok a nickhez rendelt mail címemen ill. 20 kettő 23 0607 telefonon is.

A gépet személyesen látni-kipróbálni Budapesten lehet, szállításban elsősorban a Hatvan-Bpest-Székesfehérvár vonalon tudok rendelkezésre állni.