LocalI30 Creative Commons License 2021.01.02 0 0 1188

Teljesen egyértelmű, hogy az egyéni preferencia alapján választ mindenki autót. Pl,ha csak a formaterv döntene nem vennék csak Alfát, de mivel nem a formaterv áll a fontossági sorrend elején, ezért nem volt még Alfám. Tehát,ha a Ford,mint márka neked elsőbbséget élvez, hajlamosabb leszel átugrani a gyengeségeit, míg a többi márkánál jobban tudatosítod a gyengeségeket. A Fordok több területen is nagyon jók pl. azt gondolom egy focus 2 futóműve jobb,mint egy ceed vagy i30 futóműve, ellenben azonos szívó 1.4és motorjait összevetve mindenben magasan jobbnak gondolom a g4fa-t. Tehát pl ebben az esetben mondhatjuk,hogy a Focus 2 jobb autó ,mint pl a ceed, de nem motor téren szerintem.  Sztem golf kategóriában aki autót keres nem megy el a Focus mellett. Én sem mentem és alaposan körbejárva a témàt nagyobb összeget tennék azonos feltételek mellett arra,hogy egy ceed(említett) motorja azonos km alatt kevesebb hibàt produkál átlagosan, mint egy focus azonos kategóriás motorja. (Az újabb kis turbós kigyulladósokról ,pedig ne is beszéljünk) 

Előzmény: snef (1186)