Wágner úr Creative Commons License 1999.09.21 0 0 15
Szerintem az lehetett a gond, hogy ez a szőrkesztyűség nem bírja az italot és amikor én jöttem a Sörökkel, akkor valamiért nagyon hirtelen gyorsan de azonnal rögtön vidámak lettek a népek és utána meg kérdeztem, hogy ez a piros gomb itten ni micsoda, arra meg má' csak vigyorogtak és énekeltek, de nem tudták nekem érthetően elmagyarázni, igy aztán én is megittam mindenet, amit csak találtam, és akkor éneklettünk és ittunk is tovább, és egyre forróbb lett a hely zet, és akkor aztán neki is lehetett vetkőzni, hogy lehessen hűsölve is lenni és úgy is inni, és akkor én le is vettem az iNteRNeTTo pólómat, ami még régről maradt meg valahonnan és ráborítottam a törzsös asztalra, de kiderült, hogy az nem is az volt, hanem a bombavalami rakettaindítópult, ami mindent jéegynulláz, de azt nagyon, külön rákérdezés nélkül, de csalafintán csupa kérdőjellel azér megtévesztésileg', és akkor aztán jött a Nagy Kopas Zember és meglátta az iNteRNeTTo pólót, de az nem Index póló, amit újabban hord, ha divatozik meg osztogat mindenkinek, és mondta, hogy jéééééé, háát ez meg hogyan kerül ide és ráterenyélt a Pilla Palack dizájnos teás korsó Sörre és akkor aztán az a pirosgomb, ami alatta volt benyomódott és lett ez a bombarobbanásos merénylés, de nem is én tehetek róla, mer' akkor már feküdtem a Tasztal alatt és aludtam, ahogy ill... na!

Ez az igazi igazság, de ne mondjátok el senkinek, mer' akkor majd nem kaptok pólót többet sohasem! Mostan pedig elmegyek inni, mer'hogy fel kell készülni arra a holnapi bulira a Kicsi Kócsagba vagy ilyesmi hová is, ahol remélhetőleg azér' lesz Nagy Korsó Sör is, de piros gomb nem! Egészség!