Kis_vékony_farkat_kereső Creative Commons License 2020.12.19 0 4 173

Nős vagyok, családos. Sok kalandom volt nőkkel. De egyik sem izgatta prosztatám pedig kiváncsi lettem volna rá milyen orgazmust tud adni. Próbáltam magamnak megadni az érzést de nem igazán volt  sikeres. Műfarok különböző eszközökkel, de nem. Viszont kellemes érzés volt befogadni az eszközöket, magamban érezni. Telt múlt az idő, egyszer egy párnál leszopott a férj. Jólesett. Nem volt különbség a női száj és a férfi között. Így tehát ha a nejemtől ritkán kaptam punit akkor leszopattam magam pasival. Egyszer egy ilyen partnerrel kipróbáltam végre milyen érzés az ha egy igazi farok van bennem.  Jó érzés volt. Mind érezni a farkat és azt is ahogyan a partnerem szenvedéllyel dugott. Fura, de örültem az örömének amikor elélvezett bennem. Mindketten megkaptuk a gyönyört. Ezek után ha ha hiányom volt akkor kerestem egy pasit aki kielégitett és én viszonoztam azzal, hogy megdugott. Semmi érzelem csak szex kimondottan örömszerzési céllal. Azóta természetes nekem ha megakarna dugni egy pasi akkor megteheti, de ennek ellenére nem érzem magam melegnek. Jólesik az anális izgatás ennyi.