alexandrosz Creative Commons License 1999.09.16 0 0 313
sasanz!
Jó ötlet, már legutóbb is egyetértettünk a javaslatoddal. Szerintem a helyszín megválasztásához írjuk le mindannyian, hogy az ország melyik része lenne erre a dologra alkalmas az illetőnek, aztán... Nos, nekem Budapest, Pest megye és annak környéke. És tekintettel Robicsek kollégára, jó az október 8. is. Szerintem 10.-e azért okozhat problematikát, mert az vasárnap és másnap ugye munka vár(na) bennünket...

kaviat mester!
Üdv a borosok táborában! Maga nélkül nem is lenni tali a tali, úgyhogy feltétlenül számítok a megjelenésére!

up!
A zsurnaliszta úrhoz volna szerencsénk? Hilltop témában egyetértünk, vigyázni kell majd, mert valószinűleg nem mind arany lesz, ami fénylik...

Tegnap valaki mondta, hogy finom volt a Gundel '96-os Cab. Sauvignona. Nos, én is ittam már és egész finom volt, az ára pedig nem rossz.. De tegnap este, mikor kedves barátaimat kínáltam volna meg belőle, észrevettem, hogy a dugó mellett - a szabályos tárolás ellenére - szivárog a bor a lezárt palackból!!! Nos, ez kellemetlen affér volt...