creatine Creative Commons License 1999.09.14 0 0 70
Kedves KovAk,

Ne haragudj nem akarlak megserteni, de nem tudom elfogadni ezt a foldhoz ragadt gondolkodast. Micsoda hulyeseg ez, hogy a szuzesseg ertek?? Mi abban az ertekes, hogy 27 even at megtartoztattad magad? Hogy tv-t neztel ahelyett, hogy boldogasagot adtal volna nehany lanynak, vagy eppen pont a menyasszonyodnak?
A szuzen torteno hazassag, meg azert okorseg, mert elobb utobb mindket felben felmerul az, hogy milyen lehet egy masikkal az agyban. Aztan vagy elnyomjak, vagy a termeszet utat nyit maganak.
Sot egyaltalan Te honnan tudod, hogy szexualisan egymashoz illetek? Gondolom semmi szex nem volt eddig hogy erre rajojjetek, mivel szerintem nem sok kulonbseg van a behatolo nemi erintkezes, meg mondjuk az oralis kozott ebbol a szempontbol. Szoval mi van ha nem illetek egymashoz? Ha O mondjuk naponta haromszor akarja, Te meg heti egyszer vagy forditva. Beadjatok onmagatoknak ezt a maszlagot, hogy nem baj az a fasza, hogy mas nem gazolt meg belenk.
Nehany haverom is szuzen vett el lanyt, viszont nekik elotte volt mas is (kozben is) - de nekik is sokat jelent, hogy a lanyhoz nem nyult eddig mas csak ok. Hat megkora onzo, szemetseg ez? Lehet, hogy egy sokkal harmonikusabb nemi elettol fosztjak meg oket.
>...ezalatt az idô alatt fontosabb volt a lelki kapcsolat megszilárdítása. A testi közeledés ennek a következménye, nem pedig oka.
Miert forditva nem tortenhet meg?
Sot tovabb megyek: a szerelem erzesebe a szenvedely meglete, a szex is beletartozik, enelkul nem megy. Egyaltalan szerelmesek vagytok egymasba?

Bocs, ha kisse indulatos voltam, nem akarlak megbantani varom a velemenyed.