Trap Creative Commons License 1999.09.14 0 0 43
Hali...

Kár, hogy kihalt a topic, dobjuk fel !

A vált kedvéért rendőrstory : duna plaza -nál padlógázas elindulás záróvonalátlépéssel kombinálva, mer' direkt megnéztem kutyát se zavartam vele... Persze posztos rendőr kiállít, még a kocsi csomagtartóját is megnézeti velem, ezek után közli hogy helyszíni 1000 pénz. Én odaadom neki, ő meg veszettül keresni kezdi a blokktömbjét, de nem találja... Fél perc vergődés, semmi, elkezd káromkodni, hogy mekkora marha ha elvesztette akkor seggberugja főnöke stbstb... Hogy ez ne legyen elég, a mögöttem kiállított kocsiról épp le akarja szedetni a rendőr a rendszámot, merthogy kopottak a gumijai... Én meg dőlök a két dologtól egszerre, ti. nekem jóval kopottabb volt akkor az összes gumim (azóta csere megvót :)... Aztán nagy nehezen kerített egy blokkot oszt pá...

Másik : házunk körül körözök, két rendőr igazoltat külön... Egyik kiállít, végignézi irataimat, kié a kocsi stb stb, nem mintha nem itt laknék szomszléd utcában és nem 50 mre lenne a rendőrörs ahonnan jöttek... Ezek után megyek egy kört, parkolóhely nincs, nekiáll másik igazoltatni... Kérdezem tőle mikor bámulja a papírokat : van valami gond, biztos úr ? Aszondja nincs... Mondom neki hát azt gondoltam mert a kollégája 2 perce igazoltatott... ;>

Trap