tybycsoky1 Creative Commons License 2020.12.07 0 1 2350

 A Cosmic Ground iránt érzett szimpátiám már asszem a TD fórumon írtam. Tulajdonképpen semmi új hangzás, 0 zene, 0 dallam, helyenként minimál, még akkordváltásokra sem nagyon emléxem vagy bármire, ami egy zene alapja, mégis lelepleződik a zene egyik lényege: a hatás (ahogy falum írta lejjebb), melyet a felsorolt eszközök hiányában csak az elektronikus zene képes kiváltani már pusztán a megszólalás által, ami a szintetizátor legföljebbvalósága minden más eszközzel szemben, ami erre nem képes.... No, persze ő is sok üresjáratot termel de, hiába egy kicsit Redshift kópia, ami meg TD kópia nagy részben, mégis van benne valami egyediség, ami a koncepciójával szinkronban megjelenik. Hmm.... sok hasonló előadó operál olyan eszközökkel, (vagy mivel is...), mint ő, amikor nagyon jó és azok az előadók is nagyon hozzák a lázat olyankor, tehát még a jó részek sem eredetiek (pláne, mivel az pusztán a TD-re vezethető vissza). Mégis el kell ismernem, hogy a zenében van valami, amit nem tudunk szavakba önteni, hiába a nagyszótárú tanult felépítmény....

 Biztos, hogy nagyon sok közös kedvencünk van. De nekem a BS és a prog. electro szinte mellékvágány. Az életem jelentős állomásai más műfajok háttere előtt zajlottak és ezt a BS vonalat csak kb. 10 éve gyűjtöm "komolyabban".

Előzmény: Törölt nick (2349)