BZoltan Creative Commons License 2020.12.06 0 0 82537

Nem mondom, hogy kizárt, de én abszurd képtelenségnek tartom. Uj Péterről biztos sok rosszal el lehet mondani, de azt szerintem nem, hogy főszerkesztőként nyomást gyakorolt volna egy blogra annak tartalmát illetőleg. Simán admin volt a művalkeszen, arról írt amiről csak akart, amikor csak akart.

 

Az én információim szerint Up mint főszerkesztő sosem korlátozta az Indexnél a szerkesztői szabadságot.

 

Annak, hogy "befolyásolja beosztottját" pedig vannak életszerű korlátai...Nem tudnék hirtelen olyan embert mondani aki személyesen ismerné a Pétert és nem csapkodná a térdét a röhögéstől arra a felvetésre, hogy ő tartalmilag bármilyen nyomást gyakorolt volna bárkire. Nyilván nem arról beszélek, hogy "Béla bazmeg hozzad már be azt a kurva cikket a sárga seggű tavityúkról amit a múlt hétre ígértél" meg nem is arról, hogy "fogalmazzad már át Jenő ezt a cikket, mert ebben a formában kurvára elalszanak rajta az olvasók" ... egy főszerkesztőnek van ilyen dolga. De a felvetés is röhelyes, hogy UP odaszólt volna a Jónás Csabának, hogy "te, írjál már valami jót a Nyakas Chardonnay-tól holnapra" vagy "Ne bassz, Csaba, írjad csak szépen át azt a 6 pontot 4-re annál a Sató Kukutyin Kábernénél"

 

 

Előzmény: kifli (82536)