Katalin Molnár Creative Commons License 2020.12.03 0 0 493

Szia, ezt a hsz-t már megírtam egyszer, nem tudom hová tűnt... megpróbálom még1x 😃

Szóval, márc. 26.án megkértem tőlük az elvi nyilatkozatot, amit ápr. 14.én meg is küldtek csak rossz ir számmal. Ez után május 14.én sikerült jól megküldeniük, itt beadtam mindennel is az új bekötés igényt, egyész nyáron hívogattam őket, h mi a helyzet, válasz mindig a pandémiás helyzet miatt ez meg az volt...

Augusztus közepén jött egy hiánypótlásra való felhívás vagy mi, hogy küldjem meg nekik a bekötési tervet, amit amúgy még az igénybejelentőmön tőlük igényeltem meg, mint magánszemély...

Ok, ez után november közepén végre oda adták az igényem egy tervező-mérnöknek, akivel beszéltem, halál normális, segítőkész volt, mondta, hogy ugye mivel az utcámban burkolatbontási tilalom van jan.1.ig, addig nem fognak nekiállni, az után meg tavaszig biztos nem, mert fagyban nem csinálnak ilyesmit. Érthető. Szóval nemsojá jön majd egy árajánlat, amit elfogadok, megrendelem a melót tőlük, vennem kell, és el kell készítenem a vízóraaknát, ebből így nyár előtt nem lesz víz, még, ha megfeszülök sem 😃

Előzmény: Ofenbau (490)