Ghanima Creative Commons License 1999.09.10 0 0 4
Zsombi,kedves!
1. Elnézést, de kérlek, javítsd már ki a topic címét: a kompromittáló két t-vel írandó. Bocsánat, de engem zavar!
2. A lényeg: szerintem, ha ennél a célnál soha rosszabb célra nem fordítottak volna sok pénzt, akkor már itt lenne a Kánaán. Amúgy pedig, aki azt gondolja, hogy őt kompromittálja Soros György pénze, az ne fogadja el.
Viszont ha elfogadta, akkor utólag annyit talán el lehet várni tőle, hogy ne marjon bele az őt korábban segítő kézbe. Ld. Csurka...
Lényeg: ha fenntartásaid vannak, ne fogadd el és kész.
Rengeteg egyéb ösztöndíj lehetőség van a British Counciltól kezdve a németekig, osztrákokig, olaszokig, amerikaiakig, követségi weblapokat kell nézegetni, vagy egyszerűen bemenni az Okt. Min-ba, ahol van valami ilyesmivel foglalkozó osztály tudomásom szerint. De az egyetemeken is mindenhol vannak ezzel foglalkozó csoportok, a diákönkormányzatoktól kezdve a tanulmányi osztályokig, egyeteme válogatja, hol ki/mi fogl. vele.
Ha már dolgozol is, gondolom, be tudsz menni a régi egyetemedre körülnézni.
Még egy nyelvtani dolog zárásképpen, ne haragudj azért :-), jó?: a szervezet az NEM aki! AMI, vagy AMELYIK. Bocsánat, de ez szerintem nagyon idegesítő és elterjedt hiba. Ugye, nincs harag?!
:-))
Üdv,
Ghanima