Tulipántoss Creative Commons License 2020.12.02 0 1 13390

"...... Farkas Alexa sem volt ismerős, aztán a neten való keresgélés után kiderült......."


Ó pedig hogy akartam írni Alexáról is!  El is kezdtem összegyűjteni róla pár dolgot, de végül mégsem írtam le, mert  azt hittem, hogy a Konyhafőnök 1 (2017) műsorban történt egész jó szereplése miatt, itt is ismeritek.  ( Igaz, hogy anno Koholák Alexandra (ÉNB Alexa) néven szerepelt. A férjhez menetele is igen "hangzatos" volt anno, ha már én is hallottam róla, és nem vagyok  annyira jártas bulvártémában?! :DD)


(Egyébként ahogy előzőleg "nyomozgattam" Alexa után, belefutottam a Viasat új relityjében a  " Celebcella " c. műsorba. Alexa ebben a műsorban is szerepel. Még ilyen hüle műsort! Te jóisten! Ismert emberek költöznek egy konténerbe öt napra. Ahová mindenki három személyes tárgyat vihet magával. Alexa edzőeszközt, férjéről fotót és egy különeges ingát vitt be. Odakint Papp Gergő, mint műsprvezető (narrátor?) és egy szakértő (pszichológus) kommentálja a látottakat. Papp Gergő hangja, mint narrátor igen rossz választás. Röviden ennyi, de nagyon jó kritikát kapott Alexa a cellában töltött viselkedéséért?! )

Érdekes, hogy itt a főzőműsorban, mintha nem kapott volna különösebb elismerést a főzőtudományáért?! Szerintem.

(Valahogy többet vártam tőle én is, nem is tudom miért, talán mert olyan magabiztos volt a Könyhafőnökben is anno.)

Előzmény: Mazsola0070 (13389)