csinnnKA Creative Commons License 1999.09.10 0 0 26
Fene a mocskos pofámat, amiért nem bírok (s tán nem is akarok) kibújni ebből az ocsmány, Fridi-fikázós bűrömbűl... DE:

(előre bocsátom, hogy csupán néhány apróbb részletét láttam a tegnapi "premiernek")

1. szerintem a pasi egyre gyengébb,
2. a műsor önmagában nem lett volna rossz, ha... ha nem lett volna rossz (de sajnos az volt),
3. tele olyasféle amatőr, figyelmetlen balfogással, mint pl. ahogy nyegle módon -férfi(?!) létére- felajánlotta a Csisztunak, hogy tegezze, s ezen túl szólíthatja Sanyinak (jaj, de vicces, s milyen megtisztelő!), majd utána ismét végig magázta. (Már megfigyeltem, hogy neki amúgy is folyton gondjai vannak a tegezéssel-magázással, ez már több műsorában visszaköszönt.)
4. megint kibukott ez a vendégeket kigúnyoló, nézüket (is) hülyének néző stílusa, amit sosem csíptem.
5. Amikor a Csisztu elkezdte énekelni a Grease-ből a százkarátos hóthamis hangján, hogy "Belehalok...", hát én majdnem belehaltam. (Ott kapcsoltam el először, de sajna a többi csatornán is van reklám, így ezek alatt vissza-visszanéztem még a Fridire. Az sem volt kevésbé megrázó élmény, amikor Csisztu kánkánozott a szűk miniszoknyában.)
IMHO a tegnapi Osztálytalálkozó sztárja a Verebes volt. Ő ért benne valamit.