rézműves1 Creative Commons License 2020.11.28 -2 14 175274

..."Mindent megteszel, régóta azon fáradozol, hogy a technikai szintedre lehúzd, ott tartsd a fórumot. Miért???"...

 

Már megbocsáss, de ez azért már mindennek a teteje...mit képzelsz te magadról?...hogy jössz ahhoz egyáltalán, hogy ilyet állítsál rólam?...a folyamatos fikázásokon kívül, te mit tettél le ide a fórum asztalára??...szerinted én vagyok az, akinek a tecnnikai szintje lehúzza ezt a fórumot?...te milyen munkát tudsz felmutatni, ami a saját ötleted volt és emelted vele az itteni szintet...az összes munka amit ide  felraktam, minden megoldás, saját tervezés és kivitelezés és mind működik... engem naponta  keresnek meg gyakorlati tanácsokért is innen a fórumról és soha nem utasítok el senkit. Biztos azért keresnek, mert "lehúzom a fórum szintjét" ...Vagy esetleg a te "szintedet" húzom le?...nem vagy te egy kicsit nagyképű? Mit gondolsz, hogy miért kapod állandóan azt a sok mínuszt?...mert sokan nem bírják azt a nagyképű okoskodásodat... én még 8-10-év távlatából is kapom a visszajelzést, hogy remekül szuperál ez vagy az...hol voltál te akkor?...neked fogalmad sincsen, hogy az én munkáimból, évente mennyi érmes párlat csorog ki, te csak pofázni tudsz...nagyon elszállt veled a paci... Szégyellheted magad...

Be vagy rúgva?...

 

 

 

Előzmény: 1zsakkrumpli (175261)