pIsTiKe Creative Commons License 1999.09.08 0 0 10
Hat ha nem tevedek a beszed 14,4kbit/s-en tortenik. Ez mar szebben hangzik, viszont meg mindig iszonyatosan nagy mennyiseg lenne, es teljesen felesleges. Beszedfelismeres. Hat en nem nagyon hiszek benne. "Egesz delelott fuvet nyirtam". "Nem lopom tovabb az idodet."... Ezekre is beindulna? Es mikor? Ha elhangzik az adott szo? Akkor a beszelgetes eleje hogyan lesz rogzitve? Ismerosom tolvajnyelve, par pelda: Pax toll- Fu; Hofi kazetta - LSD belyeg. Erre mit lep a rendszer?
A lehallgatas ugy tortenik, hogy eleve egy-egy megfigyeles alatt allo szemely telefonjat hallgatjak le. Csak azt, es nem mindenkiet. A masik, hogy eleve olyan nagy adatforgalom van, hogy lehetetlen lenne minden hivast tartalmilag elemezni.
Es kulonben is, aki nem csinalt semmit, annak nincs semmi felnivaloja. Szemelyes szabadsagjogok, meg miegymas, engem nem erdekel, ha egy-ket nagyfulu bent ul a kozpontban, es az en beszelgeteseimet hallgatja. Had elvezkedjen rajta, ha nem tudsz rola, akkor nem is zavar. De mint mondtam, ennek 0 az eselye.