Csehov doktor Creative Commons License 2020.11.26 0 0 2377

Nagyjából emlékszem a meccsre, de a kedvedért megnéztem az utolsó 10 percet, a vitatható ítéletek a következők voltak:
- általában elmondható, hogy a kisVeszprémet végletekig hagyták hosszan támadni, elég későn került csak fel passzívra a kéz
- 52. percben Bánhidi gólt lő, majd Bugyákit jogosan kiállítják lökésért (24-23 az állás a Szegednek)
- 53. percben láb volt az egyik veszpréminél, látványosan belerúgott, miközben a labdára vetődtek, mégse a Szegedé lett a labda (24-24, támadhatnak a veszprémi fiatalok)
- 57. percben a bírók szerint Szmetán vonalra lépett, és valóban (de amúgy is mellé ment a lövés) (26-24-es állásnál)
- 57. perc, Szeitl belülvédekezik Bánhidin, jogos hetes (ami végül kimaradt, maradt a 26-24)

- 58. percben Vajda próbálta átejteni Alilovicot, de a lövés pillanatában Gaber már nem fogta őt, a bírók tovább is engedték a játékot (maradt a 26-24)
- utolsó perc: a Szeged 58:57-nél kezdi a támadást (27-25 az állás), letámad a kisVeszprém, 59:04-nél már passzívon van a bírók keze, mert a Szeged hátrafelé játszik, Pastor időt kér, 6 passza van a Szegednek. Pár másodperc múlva szabaddobást kap a Szeged, Kasparek otthagyja a labdát Bánhidinek, hogy elvégezze a szabaddobást, de a fiatal veszprémi felkapja, és a bírók neki ítéli a labdát, gyorsan indítanának, amit az égből lehúz Radivojevic. A végén Bánhidi lőtt még egy gólt, így lett 28-25 a vége.

Megnéztem a mérkőzés utolsó 10 percét, továbbra sem értem a problémázásodat...

Előzmény: Kyra** (2376)