szaddam502 Creative Commons License 2020.11.26 0 2 21569

Szia! Tudom kozhely es konnyi mondani, de tenyleg ne parazz ra. En is fostam tole, de hetfon harom evre megkaptam az alkalmassagim. 

Nalunk pszihologia volt az elejen. Rengeteg szemelyiseget vizsgalo kerdes, aztan kihivnak gepekhez, amin kulonbozo fenyek villannak fel, a hozza tartozo gombokat kell nyomogatni. Semmi extra. Komolyabbra szamitottam, vagy lehet csak nekem tunt annak.

A lenyeg, hogy tesztiras kozben direkt nyomas alatt fognak tartani, fontos, hogy figyelj mindig arra, amit a pszihodoki mond.

Aztan szemeszet. Sima tablarol olvasas, szinlatos ishihara babos konyv, aztan audiologia, szolni kell ha hangot hallasz a fulesben. Neurologia, csukd be a szemed es erintsd meg az orrod, ilyesmi. Itt konkretan 2 percet sem voltam bent.

Aztan EKG, vercukor, vernyomas, pisilos drogteszt. Ennyi volt nekunk. Vervetel nem volt, pedig azt irtak lesz, ugyhogy egesz nap nem ettunk, egy elmeny volt. Erdemes szendvicset, vagy csokit vinni, meg sok vizet, ha nem iszol nagyban befolyasolhatja majd az EKG, vernyomas eredmenyet, na meg a drogtesztnel sem art, ha valami majd csurran-csoppen. 😃 Sok sikert, hidd el sima ugy lesz! Ja es probalj jol aludni elotte! Hajra!

Előzmény: 431111 (21549)