jzp2107 Creative Commons License 2020.11.23 0 5 73251

nekem úgy tűnik, hogy kicsit túlvállalta magát

sokszor azt sem tudta hol van

például Ivánc helyett következetesen Igric-et emleget 

a cikk alapján valószínűleg Hollóházát is összekeverte Hollókővel

 

bár fizikailag úgy néz ki képes volt napi 40-50 km-t letrappolni, de valahogy nem sikerült neki igazán "megélnie" a túrát

nem akarok abba a hibába esni hogy én mondom meg innen hogy mit érzett, meg pálcát törni azok felett akik többet mennek naponta mint én szoktam, nem erről van szó, nem ezt szeretném

de ha összehasonlítom a saját érzéseimet az OKT befejezéssemmel, meg azokat amik a megnyilvánulásaiból lejönnek.. hát ég és föld!

 

gondolkoztam tegnap ezen, lehet hogy azért mert nekem hosszú idő volt, nem tudtam elszakadni a "civil" életemből ennyi időre, csak lecsippentgettem a szabadiőmből és a végén így is meglett, lehet hogy emiatt is nekem ez nagyobb szám?

az biztos hogy nekem nem az apró bosszúságok jutnak eszembe az OKT-ről, hanem előszöris rögtön vigyorogni kezdek mert megcsináltaaaam :-) aztán tolul a milliónyi szép élmény

nyilván mert a bosszúságokat az ember egy idő után elfelejti, ezért is jó ha lassabban halad valaki :-)

 

valahol tudatalatt foglalkoztatott a dolog hogy talán egyszer én is egyben végigjárnám valamelyiket, majd, de ha ez ezzel jár, akkor nem akarom (vagy egy második bejárás egyben az más, akkor kb tudja az ember hogy hol van? :-)

 

(azért voltak pozitív meglátásai is, szerintem

pl DDK-n feszegette -egyelőre itt tartok a végighallgatásban-, hogy mi értelme van a pecsétet az útvonaltól 500m-re elrakni a vasútállomásra, mikor ott a falu közepén egy étterem? -igaza van

 

vagy hogy minek az útvonaltól jó messze kitenni egy oszlopra a semmi közepén, mikor azt az oszlopot az útvonal mellé is le lehetett volna rakni - igaza van

 

de a podcastjéből nekem nagyon hiányzik a látnivalóknak való örülés, -én ezért megyek túrázni, hogy örüljek hogy szépet látok

sokkal több a negatívum..

ezért gondolom azt, amit írtam, hogy nem úgy élte meg ahogy azt jó lett volna

 

 

persze az is lehet hogy félreértettem valamit, rosszul jött át, úgyhogy egy túrán ezt az egész kalandját szívesen átbeszélném vele majd víruspánik után (lesz még olyan?)

 

Előzmény: nagypapi (73248)